Генеральний міністр Ордену Братів Менших вдруге відвідав Україну

Генеральний міністр Ордену Братів Менших вдруге відвідав Україну

121-ий наступник святого Франциска – генеральний міністр Ордену Братів Менших брат Массімо Фузареллі у 247 день війни Росії проти України вдруге відвідав Україну та спільноту братів менших францисканців. Своєю присутністю виразив підтримку для братів та всіх, ким вони опікуються як душпастирі.

Про це повідомляється на сторінці Орден Братів Менших Францисканців.

Особливою подією під час його візиту в Україну було посвячення нового чернечого дому братів францисканців у Шаргороді. Під час Святої Меси брат Массімо висловив слова потіхи та духовної підтримки в цей час війни. Він зазначив, що прощення, яке відіграє ключову роль у всіх складних часах людства, є довгою дорогою, тому не варто на цій дорозі знеохочуватися та занепадати духом, а необхідно просити допомоги Святого Духа на цій дорозі.

Генеральний міністр мав також нагоду привітати братів з нагоди їхніх срібних ювілеїв: 25 років священства – бр. Доброслав Копистеринський і бр. Святослав Сиворинський; 25 років чернечого життя – бр. Михайло Багінський, бр. Флоріан Кравенський, бр. Давид Мокрий, бр. Тадей Фостаковський.

Після урочистої Святої Меси брат Массімо в товаристві братів та парафіян посвятив новий монастир братів менших, зазначаючи, що, хоч він є призначений для братів, однак його двері завжди залишаються відчиненими для кожного потребуючого.

Схожі новини:

Поширити новину: