Перемишляни: день зосередження душпастирів

У четвер, 20 жовтня, у костелі святих Апостолів Петра і Павла у Перемишлянах відбувся день зосередження для священників Золочівського деканату на Львівщині.

Про це пише сайт Львівської архідієцезії.

Конференцію на тему «Виконувати все з любов’ю» виголосив о. Пьотр Смолька SDB, духовний отець Золочівського деканату. У своїх роздумах о. Пьотр сказав, що праця християнина показує любов до Бога, коли вона виконується добре. Це не означає, що результат завжди буде позитивний, а те, що хтось намагався працювати якнайкраще, залучаючи чесноти та використовуючи засоби, доступні в конкретних обставинах.

Після конференції відбулась адорація Пресвятих Дарів, сповідь, особиста молитва та Свята Меса, яку очолив о. Віктор Антонюк, декан Золочівського деканату. У проповіді отець на прикладі життя і діяльності св. Йоана Канти пригадав, що святий був професором, опікуном університетської молоді, батьком бідних, покровителем багатьох університетів і коледжів. Для нього наука була одним із засобів, що ведуть до ідеалу святості. Також і ми, через наше життя та щоденний вибір, повинні думками повертатися до таїнства священства та усіх плодів і завдань, які з нього випливають.

День зосередження завершився обідом та особистим діленням кожного із священників.

Текст: о. Віктор Ковальський

Схожі новини:

Поширити новину: