«Мільйон дітей моляться Розарій»: молитва дітей за світ, поранений війною

«Мільйон дітей моляться Розарій»: молитва дітей за світ, поранений війною

Щорічна ініціатива, що згуртовує дітей на всіх континентах в молитві на вервиці за світ, цього року особливо актуальна, адже йдеться про молитву за мир і єдність.

Про це пише Vatican News.

Починаючи від 2005 року, діти в різних частинах світу 18 жовтня об’єднуються в молитві Розарія, жертвуючи її за мир і єдність. Також і цього року Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі», яка є промоутером заходу, запрошує парафії, дитячі садочки, школи та сім’ї приєднатися до ініціативи, метою якої є випрошувати дати миру та єдності, заохочуючи дітей уповати на Бога перед обличчям труднощів.

Чи дійсно Бог керує?

Як зазначив очільник Фундації на міжнародному рівні кардинал Мауро П’яченца, «коли бачимо навколо себе стільки війн і злоби, переслідування, хвороби та страхи, які тяжіють над нашим світом, люди можуть запитувати: “Чи дійсно Бог тут наказує?”. Так, Він, – відповідає кардинал, – але мусимо також і ми розгледіти Його руки, простягнуті до нас і вхопитися за них. Бог прибув до нас через Марію. Ми ж віримо, що якщо вірно разом молитимемося Розарій, то Пресвята Богородиця приведе всіх як велику сім’ю у сповнені любові обійми небесного Отця».

У світлі ситуацій війни, насильства та великих злиднів, що панують в таких країнах як Україна, Нігерія, М’янма чи на Близькому Сході або країнах Сахелю, «Допомога Церкві в потребі» бажає ввірити всі місця, де люди не мають змоги жити в мирі, в Божі руки через заступництво Пречистої Діви Марії. За словами організаторів, знати про те, що діти в країнах, позначених війнами і переслідуваннями, підносять молитву разом з тими, що зібрані в благополучних країнах, «є особливо зворушливим, пробуджуючи надію на те, що любов, яка народжується з віри, тріумфуватиме над насильством», – підкреслює духовний наставник фундації о. Мартій Барта.

За спонукою святого Піо з П’єтрельчіни

Ця ініціатива зродилася у Венесуелі. Під час того, як діти проказували Розарій, деякі жінки відчули присутність Пречистої Діви Марії. Тоді одна з них згадала слова святого Піо з П’єтрельчіни: «Якщо мільйон дітей молитимуться Розарій, світ зміниться». Відтоді, кожного 18 жовтня, діти в різних куточках світу єднаються в проказуванні молитви на вервиці. Молитва проводиться на парафіях, у дитячих садочках та школах. Дата вибрана не випадково: цього дня вшановується пам’ять святого Луки – євангелиста, який описав дитинство Ісуса та, згідно з переданням, є автором першої ікони Пресвятої Богородиці.

Ініціативу підтримує Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі». Через свої 23 національні осередки вона заохочує батьків, вчителів і вихователів згуртовувати наймолодших у молитві Розарію. Організатори надають окремий дидактичний матеріал різними мовами, який супроводжується листом із поясненням обраної теми.

Схожі новини:

Поширити новину: