Архієпископ Мокшицький: віримо, що Україна, яка зараз дуже страждає, воскресне!

Архієпископ Мокшицький: віримо, що Україна, яка зараз дуже страждає, воскресне!

У четвер 13 жовтня 2022 р. у Львові відбулось урочисте завершення Фатімських богослужінь. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, у співслужінні зі священниками Львівського деканату.

Про це пише CREDO.

У проповіді архієпископ назвав Розарій дієвою зброєю у боротьбі зі злом, допомогою на шляху до вічного спасіння.    

Архієпископ Мокшицький: віримо, що Україна, яка зараз дуже страждає, воскресне!

– Молімося Розарій якнайчастіше, а мотивом для цього нехай буде прохання, скероване до нас із Фатіми: «Щоденно моліться Розарій».(…) Марія, як заступниця, може випросити кожну благодать для нас, своїх дітей. (…) Нехай нас береже, нехай нам випрошує безпеку і мир, а ми берімо до рук вервицю і через Розарій випрошуймо в Господа опам’ятання і навернення для ворогів, мудрість і розсудливість для дипломатів, відвагу й захист від ворожих куль для воїнів, полонених і мирного населення на окупованих територіях, наснагу для тих, хто рятує життя і здоров’я поранених тілесно і духовно, зцілення для стражденних, втіху для тих, хто втратив близьких і домівки, потрібні благодаті для волонтерів і добродіїв нашої країни. З Марією зло перемагаймо добром!

Фатімські богослужіння у Львові відбуваються в душпастирському осередку отців-домініканців по вул. Винниченка, у каплиці Божої Матері Неустанної Допомоги, знаної як каплиця Розена. До епідемії COVID -19 та повномасштабного вторгнення росії в Україну Фатімські богослужіння з травня по жовтень, кожного тринадцятого числа, об’єднували численних вірян міста різних обрядів. Люди приходили, щоби спільно молитись Розарій і просити Богородицю про заступництво та потрібні благодаті для нашої Батьківщини. Молитовна хода центральними вулицями міста була також своєрідним маніфестом віри та єднання. Останні роки, з огляду на обставини, процесія зі статуєю Фатімської Діви Марії відбувається за скороченим маршрутом та завершується на сходах перед дверима храму Стрітення, все ще зачиненими для римо-католиків. Раніше тут найгучніше лунала молитва про повернення храму. Сьогодні на цьому місці у всіх одне прохання до Бога: повернення миру нашій багатостраждальній Україні.

На завершення богослужіння архієпископ Мечислав Мокшицький сказав:

– Ми виконали Твоє прохання, Маріє, і приходили сюди кожного тринадцятого числа, з травня по жовтень, щоб молитися й випрошувати мир для нашої Батьківщини. Ти дала нам знак, коли після присвячення росії та України Твоєму Непорочному Серцю ворог відступив від Києва. І ми віримо, що Україна, яка зараз дуже страждає, воскресне!

Архієпископ Мокшицький: віримо, що Україна, яка зараз дуже страждає, воскресне!
Схожі новини:

Поширити новину: