Духовна Рада Церков Кам’янця-Подільського: молімося за тих, хто бореться за правду

Духовна Рада Церков Кам'янця-Подільського: молімося за тих, хто бореться за правду

Звернення Духовної Ради Кам’янця-Подільського з нагоди Дня захисників та захисниць України.


Дорогі брати і сестри, у цей нелегкий час випробувань та війни для нашої країни ми вирішили звернутися до Вас з нагоди Дня захисників України зі словом вдячності та заохочення надалі відстоювати власну свободу.

1.Щодня захисники та захисниці України душу і тіло кладуть за нашу свободу, показуючи найвищу міру любові за своїх ближніх. Ми безмірно вдячні за їхній подвиг та жертву. Просимо всіх кам’ячан оточити своїми молитвами наших захисників, стати для них невидимим ангелами охоронцями, щоб Бог повернув їх живими та здоровими до своїх родин, а нас всіх обдарував даром миру.

2. Нашими воїнами пишається та захоплюється весь світ, адже нам вдалося зберегти образ сильного та мужнього чоловіка – захисника своєї сім’ї та Вітчизни. Це все, що Стамбульська Конвенція називає «гендерними стереотипами» (ст. 12) та має на меті всіма способами усунути, адже у чоловіках вбачає лише агресорів та ворогів жінок. Тому ми з думкою про майбутнє наших дітей офіційно запропонували депутатам міської ради звернутися до Президента України, щоб скасував ухвалення цього документу. Стамбульська Конвенція несе пряму загрозу національній безпеці Україні та сімейним цінностям і згідно з статистиками країн Європейського Союзу не покращує ситуацію із захистом жінок від насильства, а навпаки є підґрунтям для легалізації гендерної ідеології та узаконення для ЛГБТІК-відносин.

3. Наш ворог ракетними обстрілами, дезінформацією та терористичними актами хоче посіяти між нами паніку, адже у вірі та єдності наша сила. У цей час ми не можемо дозволити собі бути поділеними. З цієї причини ми просимо утриматися владу усіх рівнів від прийняття рішень, які дестабілізують суспільство та не знаходять підтримку серед нашого християнського народу. До цього відносимо спроби під час воєнного стану легалізувати одностатеві союзи, ігровий та порнографічний бізнес, проституцію, легкі наркотики, які все разом і кожен поодинці несе серйозну шкоду моральному здоров’ю українців, послаблюють авторитет влади в очах віруючих людей та відберуть у нас Боже благословення, необхідне для перемоги.

4. Росіяни хочуть знищити нас як народ, відібрати у нас минуле та пам’ять, але є і ті, хто прагне вкрасти наші духовні й християнські цінності та віру у Бога. Тому ми сьогодні також дякуємо всім захисникам, які на духовному фронті, бережуть мораль та відстоюють біблійні принципи у суспільстві, щоби забезпечити наступним поколінням Божу опіку, процвітання та мир.

5. Всіх закликаємо до молитви та посту у своїх родинах, домівках та церквах за наших, батьків, братів та синів, які нині на полі бою під ворожими кулями боряться за правду та справедливість. «Порятуй же мене й збережи Ти мене від руки чужинців, що їхні уста промовляють марноту, а їхня правиця правиця зрадлива, щоб були сини наші, немов саджанці, виплекані в їхній молодості, наші дочки немов ті наріжні стовпи, витесані на окрасу палати! (Пс. 144:11-12).

З молитвою та благословенням Священнослужителі Духовної Ради Християнських Церков та релігійних організацій Кам’янця-Подільського
Леон Дубравський, Головуючий Духовної ради Християнських Церков Кам’янця-Подільського, Правлячий Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні,
Микола Каспров, єпископ Церкви Євангельських Християн Баптистів.
Олександр Вершигора, єпископ Хмельниччини Християн Євангельської Віри, Пастор Церкви «Християнин».
Севастян Бондаренко, настоятель парафії Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви
Валентин Горячок, Пастор Церкви Християн Євангельської Віри «Скинія Давида».
Віктор Ємелін, Пастор Церкви «Божа Благодать» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Степан Кропивницький, Пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня.
Ігор Орденанс, Пастор Помісної Церкви на Поділлі.
Володимир Чорнописький, Пастор Церкви «Світло Христове» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Сергій Чорнописький, Пастор Церкви «Христа Спасителя» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Олександр Бучковський, Секретар Духовної ради Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського.
Валерій Каспров, координатор молитовних сніданків м. Кам’янця-Подільського.

Джерело: Духовна Рада Християнських Церков м.Кам’янця-Подільського

Схожі новини:

Поширити новину: