Єпископ Кривицький про заклик до молитви і посту: вручити ситуацію Богові

Єпископ Кривицький про заклик до молитви і посту: вручити ситуацію Богові

Київсько-Житомирський єпископ Римcько-Католицкої Церкви в Україні прокоментував рішення єпископату проголосити особливий період молитви та посту в намірі миру в Україні.

Звичайно, що наші люди кожного дня моляться, постійно моляться, але в лоні єпископської конференції ми відчули потребу зробити додатковий крок до ще більшого заанґажування, бо бачимо, що ця війна загрожує вийти на нові щаблі. Так одинарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький пояснив у коментарі для Радіо Ватикану звернення, яке Конференція римсько-католицьких єпископів України поширила напередодні місяця жовтня, який у католицькій традиції особливим чином присвячений молитви Розарію.

У зверненні, яке побачило світ 29 вересня 2022 року, в свято святих Михаїла, Гавриїла та Рафаїла, архангелів, читаємо: «Розпоряджаємось, щоб весь жовтень, який присвячений в особливий спосіб Марії Цариці Розарію, у кожному храмі, спільноті та родині, молитись молитвою Святого Розарію (спільно або особисто) в намірі миру в нашій країні. Також проголошуємо кожну п’ятницю жовтня днем посту на хлібі та воді для всіх католиків латинського обряду на всій території України, у тому ж намірі».

Говорить єпископ Віталій Кривицький:

Схожі новини:

Поширити новину: