Молитва про мир в Україні з єпископом Кривицьким у Варшаві

Молитва про мир в Україні з єпископом Кривицьким у Варшаві

Єпископ Віталій Кривицький SDS з робочим візитом перебуває у Варшаві, де також відвідав Ярмарок католицької книги.

Під час візиту ординарій Київсько-Житомирської дієцезії звершив Святу Месу для україномовної громади у отців домініканців, де був радий можливості разом молитися про справедливий мир в Україні.

У проповіді єпископ Віталій заохотив до молитви за тих людей, які «відкривають для себе Бога в абсолютно критичних обставинах. Щоб вони насправді з Ним зустрілися». А в цій кризовій ситуації, щоб всі ми «прославляли Господа за те, що Він є з нами».

Згадавши про свої відвідини Ярмарку католицьких видавництв єпископ повторив свої слова, сказані там: «Можливо у цьому році ми не маємо можливість видавати багато книжок, але ми зараз їх пишемо. Ми пишемо ці події, записуємо їх у серці чи десь на папері, коли Бог реально діє. Для кого? Для нас, щоб ми це не забули».

Підсумовуючи проповідь, єпископ Кривицький закликав свідчити про те як Господь діє у нашій ситуації, кажучи: «нам потрібно давати свідоцтво. Будьте цими свідками! Бог буде діяти через вас».

Нагадуємо, на Ярмарок католицької книги були запрошені теж українські видавництва і, незважаючи на війну, Видавництво Святого Павла, «Clara Studio» та «Кайрос» приїхали та взяли у ньому участь.

Текст і фото: о. Маріуш  Кравєц SPP

Схожі новини:

Поширити новину: