Єпископат Росії: закликаємо до посиленої молитви та посту в намірі справедливого миру 

Єпископат Росії: закликаємо до посиленої молитви та посту в намірі справедливого миру 

Митрополит архідієцезії Божої Матері в Москві архієпископ Павло Пецці від імені єпископату латинського обряду Російської Федерації оприлюднив спеціальне звернення у зв’язку з оголошенням часткової мобілізації.

Про це повідомляється на сторінці Конференції католицьких єпископів Росії.

На початку єпископи нагадують про те, що військовий конфлікт, який загрожує існуванню всього світу, ніколи не буде засобом вирішення проблем, що виникають між націями. У документі також цитуються слова папи Пія ХІІ, виголошені 1939 року, «ми нічого не втрачаємо через мир і можемо все втратити через війну» (Пій XII, 1939). 

Усвідомлюючи своє безсилля у ситуації, що склалась, єпископи наголошують на важливості жити в дусі посвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії, у повній довірі Божій опіці про Його дітей та на Його безмежне милосердя; єдиний шлях – «бути сповненими смирення миротворцями та захисниками справедливості, настільки, наскільки це дозволяють нам наші дари та обставини нашого життя».   

Говорячи про часткову мобілізацію, оголошену в Росії, єпископи нагадують про обов’язок християн захищати країну, а доцільність військових дій виправдана лише у випадку задля швидкого припинення конфлікту та уникнення збільшення кількості жертв. Питання участі у військових діях – це питання людського сумління. Єпископи підкреслюють, що згідно давніх церковних правил та міжнародних конвенцій, духовенству та богопосвяченим особам категорично забороняється брати участь у військових діях.   

Єпископат Росії заохочує до посиленої молитви та посту в намірі встановлення справедливого миру. 

Фото: cathmos

Схожі новини:

Поширити новину: