Єпископ Микола Лучок: Рік Святого Хреста в Україні – свідчення дії провидіння

Єпископ Микола Лучок: Рік Святого Хреста в Україні – свідчення дії провидіння

З нагоди завершення Року Святого Хреста, який відзначався в Україні з ініціативи римсько-католицького єпископату, Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії підкреслив, що прийняте наприкінці минулого року рішення єпископату стало виявом дії Божого провидіння в лоні Церкви.

Коли в листопаді минулого року Конференція римо-католицьких єпископів України прийняла рішення проголосити 2022 рік в Роком Святого Хреста, ніхто не здогадувався, наскільки провидінним стане це рішення. В середу, 14 вересня 2022 року, в свято Воздвиження Всечесного Хреста, відбулося завершення цього особливого періоду, що збіглося з Днем молитви за Україну, організованим у лоні Ради Єпископських Конференцій Європи. З цієї нагоди римо-католицькі єпископи здійснили спільну прощу до санктуарію Страстей Господніх у Шаргороді на Вінничині, де відслужили урочисту Святу Месу.

Своїми думками з приводу цього в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News поділився єпископ Микола Лучок, Апостольський Адміністратор Мукачівської дієцезії. Він зазначив, що тут потрібно, насамперед, розпізнати дію Божого провидіння у Церкві. Адже зосередження на силі, яка випливає з жертви Ісуса Христа, допомогло долати виклики, які принесла широкомасштабна війна. «Війна триває, і нам потрібно далі відкриватися на силу, яка випливає зі Святих Таїнств», – сказав єпископ, переповідаючи свідчення вірних, які говорили, що без цієї духовної підтримки не відомо, чи вдалося витримати всю ту напругу, яку війна внесла в наше життя.

Схожі новини:

Поширити новину: