Єпископ Віталій Кривицький: стараємося відновити парафіяльне життя

Єпископ Віталій Кривицький: стараємося відновити парафіяльне життя

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні розповів про те, як війна вплинула на душпастирське життя і про те, які особливі виклики сьогодні стоять перед Церквою.

Про це пише Vatican News.

Відновлення парафіяльного життя, а також матеріальна і духовно-психологічна підтримка потребуючих – це основні виклики, які стоять перед церковною спільнотою Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, яка навесні цього року стала також тереном бойових дій, а деякі її частини протягом багатьох тижнів перебували в окупації. Її очільник єпископ Віталій Кривицький розповів у інтерв’ю для нашого колеги о. Маріуша Кравця про те, як змінилося душпастирське життя.

Єпископ зазначив, що ситуація почала покращуватися після Великодня. Але багато душпастирських практик, як от приготування дітей до першого Святого Причастя, призупинені. Душпастирі стараються об’єднувати зусилля для того, щоб робити те, що є можливим. Збільшується також кількість людей, які приходять до храмів, де також можуть отримати матеріальну і духовну допомогу. Особливим викликом стала потреба допомагати долати наслідки посттравматичного синдрому:

Схожі новини:

Поширити новину: