Понтифік ввірив свою подорож до Канади заступництву Богородиці

Понтифік ввірив свою подорож до Канади заступництву Богородиці

У свою 37-му Апостольську подорож, яку Папа сам охарактеризував як «покаянне паломництво», він вирушає, ввіривши свою мандрівку заступництву Небесної Матерії.

Про це пише Vatican News.

Як повідомила прес-служба Святого Престолу, вранці 22 липня 2022 р. Святіший Отець поїхав до базиліки Santa Maria Maggiore, щоби помолитися перед іконою Пречистої Діви Спасіння римського люду та ввірити Їй свою подорож до Канади. Сидячи наодинці в інвалідному кріслі, він провів кілька хвилин в зосередженій молитві, просячи заступництва та підтримки під час цього паломництва, що є частиною дороги примирення між Церквою та спільнотами корінних народів.

Від початку свого понтифікату всередині березня 2013 року, Папа Франциск дав зрозуміти, що довіра до Божої та нашої Матері займає важливе місце в його духовності. Саме до цієї базиліки він поїхав відразу наступного дня після обрання. І саме тут він розпочинає та завершує свої міжнародні Апостольські подорожі.

У подорож до Канади Наступник святого Петра вирушить в неділю, 24 липня 2022 р. вранці, і після понад десятигодинного перельоту прибуде до міста Едмонтона. Папа перебуватиме в Канаді до п’ятниці, а приліт до Риму запланований на ранок 30 липня. В центрі візиту – зустрічі та відвідини спільнот автохтонних народів на дорозі примирення після помилок, допущених також і за співдіяння церковних інституцій, під час урядових намагань асимілювати ці народи.

Схожі новини:

Поширити новину: