Папа: Я близький з народом України, щодня ураженим ракетним дощем

Папа Франциск звернувся із черговим закликом, запевнивши свою близькість населенню України, що страждає від ракетних обстрілів, закликаючи міжнародну спільноту докласти зусилля для припинення війни.

Про це пише Vatican News.

«Я завжди близький також з багатостраждальним населенням України, на яке кожного дня падає ракетний дощ», – сказав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 липня 2022 року, додаючи: «Невже не зрозуміло, що війна приносить тільки руйнування і смерть, віддаляючи народи одні від одних, вбиваючи істину та діалог? Молюся та сподіваюся, що всі міжнародні діячі дійсно докладатимуть зусилля для відновлення переговорів, а не для підживлювання безглуздя війни».

Перед цим Святіший Отець також скерував свою думку до народу Шрі-Ланки, що переживає важку економічну та суспільно-політичну кризу. Він закликав усі сторони до пошуків мирного вирішення, що шануватиме права всіх. «Приєднуюся до релігійних лідерів, закликаючи всіх стриватися від будь-якої форми насильства та започаткувати процес діалогу для спільного добра», – сказав він.

Схожі новини:

Поширити новину: