Перші обіти у Згромадженні сестер Св. Йосифа де Сен-Марк

Перші обіти у Згромадженні сестер Св. Йосифа де Сен-Марк

2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.

Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Згромадження сестер св. Йосифа де Сен-Марк було засноване у 1845 році у Франції, священником П’єр Поль Бланком. Харизма Згромадження: адорація та служіння. Сестри служать у багатьох країнах, а саме у Франції, Німеччині, Італії, США, Індії, Філіппінах та Україні.

Це особлива подія не лише для Згромадження сестер, але й для усіх нас, адже три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Імена сестер, котрі склали перші обіти – Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена.

Перші обіти у Згромадженні сестер Св. Йосифа де Сен-Марк

28 червня 2020 року Одріка, Юстина та Божена розпочали новіціат. Канонічний рік проходить спочатку у домі новіціату у Рудно, поблизу Львова, однак пізніше новіціат переїхав у дім в с. Павшино. У 2021 році розпочався практичний рік, під час котрого сестри також отримали досвід служіння у французькій провінції. 2 липня с. Одріка, с. Юстина та с. Божена склали свої перші обіти Господу.

Біографічна довідка сестри Божени

Божена народилась у сім’ї Романа та Ірини Ханик 4 грудня 1996 року у місті Львові. Вона змалечку відвідувала Церкву, однак справжнє досвідчення любові Отця пережила у 2014 році на курсі РУАХ, котрий організовувала спільнота «Благословення» у м. Львові. Відтоді у її житті розпочинається новий етап відносин із Богом, а також з’являється глибинне прагнення відповісти на Його заклик щодо повного віддання себе Йому. Після довгих вагань щодо покликання та внутрішньої боротьби, Божена у грудні 2018 року вступає на формаційний шлях у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк.

Біографічна довідка сестри Одріки

Одріка народилась у сім’ї Івана та Марини Мешко 17 липня 2000 року у місті Мукачеві. Приклад молитви та вірності Богу Одріка отримала від своєї прабабусі, яка до останніх днів свого життя перебувала в молитві за своїх близьких. І після її смерті, маючи близько 13 р. Одріка почала самотужки відвідувати Церкву. У 2015 р. стала членом молодіжної спільноти при катедральному соборі Святого Мартина, також в цей час відвідувала спільноту «Фоколяре». У 2016 р. на одному з паломництв вперше досвідчила Божу присутність в Пресвятій Євхаристії.У 2017 р. брала участь в реколекціях для молоді, які провадили сестри Святого Йосифа де Сен-Марк, на котрих Господь міцно промовляв до її серця. Цього ж року, закінчивши навчання у школі, розпочинає формаційний шлях в Згромадженні сестер Св. Йосифа де Сен-Марк.

Біографічна довідка сестри Юстини

Юстина народилася 14 лютого 1991 року у сім’ї Володимира та Марії у Львові. З дитинства батьки навчали жити християнськими цінностями, молитись разом у колі сім’ї та ставити Бога у центр свого життя. У 2014 році відвідала християнський курс «Руах», де ще більше відкривала для себе любленість Богом, Його велич та вірність. Через курс «Руах» Бог привів до християнської спільноти «Благословення», до якої Юстина приєдналася у 2015 році. Спільнотне життя, події, люди провадили до глибшого пізнання Бога та себе. Попри усю радість, активність та повноту життя, щораз більше розуміла, що справжня радість та свобода лише у Бозі. Так зростало бажання віддати своє життя Богу через чернечий спосіб життя. У листопаді 2018 р. розпочинає формацію у Згромадженні сестер св.Йосифа де Сен-Марк. Під час формації бажання йти Божою дорогою зростало. Досвідчувала як Бог входить в її минуле і теперішнє, звільняє, творить нове. Досвідчувала як правда Христа робить тебе вільним. Досвідчувала радості через спільнотне життя, де кожна сестра є даром Господньої любові. Цілим серцем прагне доєднатися до Згромадження сестер св. Йосифа де Сен-Марк, щоб її життя стало даром Богу, ближньому та відповіддю на Божу любов та заклик.


Схожі новини:

Поширити новину: