Івано-Франківськ: співпраця Церкви та держави задля перемоги

Івано-Франківськ: співпраця Церкви та держави задля перемоги

8 червня відбулась зустріч римсько-католицьких єпископів Львівської архідієцезії з очільницею Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук у своєму Телеграмі. 

На зустрічі були присутні митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-помічник Едвард Кава OFMConv та настоятель парафії Христа Царя в Івано-Франківську о. Владислав Іващак.  

Зустрічі передувала передача карети швидкої допомоги Обласному перинатальному центру, яку доставили в Україну 4 червня. Допомога стала можливою завдяки зусиллям польських римо-католиків. За умов війни такий автомобіль, що призначений для транспортування новонароджених дітей, є дуже необхідним, бо центр надає медичну допомогу породіллям, що переїхали з місць, де точаться бойові дії. 

В рамках зустрічі також було обговорено питання духовної підтримки молоді. 

Івано-Франківськ: співпраця Церкви та держави задля перемоги

«В умовах сьогодення наша молодь є дуже згуртованою та активно займається волонтерством. Та, окрім праці, маємо не забувати про духовне, яке дає нам сили і наснаги у житті. Домовилися спільно організувати паломництво миру та єднання для нашої молоді. Головне завдання – зробити його безпечним. Працюємо спільно задля нашої перемоги!», – зазначила Світлана Онищук.  

Нагадуємо, 18-20 травня з візитом солідарності та підтримки в Україні перебували представники єпископату Польщі. Архієпископ Станіслав Ґондецький, голова Конференції єпископату Польщі, архієпископ Войцех Поляк, примас Польщі; архієпископ Станіслав Будзік, митрополит Люблінський, відвідали Львів та Київ.   

Схожі новини:

Поширити новину: