Єпископ Віталій Кривицький зустрівся з українцями у Кракові

Єпископ Віталій Кривицький зустрівся з українцями у Кракові

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький SDB перебуває з робочим візитом у Польщі. Серед запланованих зустрічей – молитва у польських парафіях та зустрічі з вимушеними переселенцями.   

У неділю, 15 травня, єпископ звершив Святу Месу у краківській парафії св. Станіслава Костки та зустрівся з українцями, які зараз мешкають у Кракові.

«Незмірно радий зустрічі на недільній Святій Месі з вимушеними переселенцями з України, які зібралися у храмі св. Станіслава Костки у Кракові. Дякую Богу, що дав мені змогу побачити всіх вас, молитися з вами, почути про ваше життя, про радості та різноманітні випробування. Ваші обличчя та інколи сльози говорять більше за слова. Нехай Господь посилає вам достатньо сил у цей складний час. До скорої зустрічі. В Україні!», – написав єпископ Кривицький на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Крім того, єпископ з України зустрівся з архієпископом Краківським Мареком Єндрашевським. Під час зустрічі були обговорені питання потреб Києва та околиць, ситуації в Україні загалом, служіння в умовах війни. Також мова йшла про співпраці в гуманітарній сфері на рівні Карітас. 

Єпископ Віталій Кривицький SDB подякував архієпископу Єндрашевському та його помічникам за «серце, відкрите для України», всіляку допомогу та прийняття внутрішньо переміщених осіб з України у резиденції архієпископа.   

Цього тижня єпископ Кривицький звершуватими Святі Меси у Щирку (17.05 о 12:00), Скаві (19.05, о 18:00), Вітові (20.05 о 18:00), Лешно (22.05 о 10:00, 13:00 та 23.05 о 18:00). Після Євхаристії заплановані зустрічі з українцями, які змушені були залишити свої домівки через війну. 

Нагадуємо, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну до середини квітня католицькі парафії Польщі зібрали та передали українським біженцям близько 500 млн злотих. На сьогоднішній день допомога триває. 

Схожі новини:

Поширити новину: