Комюніке 53-го пленарного засідання Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні

З 28 по 30 листопада у Львові-Брюховичах відбулась 53 Конференція римсько-католицьких єпископів України.

Перед Конференцією єпископи взяли участь у спільних з греко-католицькими єпископами реколекціях, які провів о. Джуліо Мікеліні OFM, директор Богословського інституту в Ассізі.

У четвер, 28 листопада, відбулась братня зустріч, на якій обговорили проведені Всеукраїнський конгрес сімей у Вінниці та Форум соціального служіння родини у Києві.

Представник організації Renovabis доктор Маркус Інгенлят розповів про акцію збору коштів, яку Католицька Церква в Німеччині проводитиме в урочистість Зіслання Святого Духа. Головною темою заходу у 2020 році буде Україна.

У Конференції взяв участь Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, який представив актуальні питання з життя Церкви. Конференція висловила вдячність Святішому Отцеві Франциску за призначення нових єпископів для України. Крім того, єпископи затвердили текст листа до Апостольського Престолу з проханням про обрання св. Йоана Павла ІІ покровителем примирення українського та польського народів.

Підбивши підсумки проведення Року святості подружжя та сім`ї в Україні єпископи затвердили текст Пастирського листа на завершення цього року. Оскільки родина є середовищем, де народжується і зростає покликання, єпископи вирішили наступний рік присвятити покликанням. Це час особливої молитви за нові покликання до священства та чернечого життя, а також про святість для священників та богопосвячених осіб.

Отець Корнель Фабрі з Угорщини представив програму 52 Міжнародного Євхаристійного Конгресу, що відбудеться в Будапешті у вересні 2020 року. Він запросив духовенство та вірян України взяти участь у цьому Конгресі.

Крім того, продовжено каденцію о. Ярослава Гонсьорка, як відповідального за Рух “Світло-Життя” в Україні, ще на п’ять років.

Конференція єпископату висловила свою згоду на відкриття інформаційного процесу для беатифікації  єпископа Яна Ольшанського.

30 листопада 2019 року

Львів-Брюховичі

Схожі новини:

Поширити новину: