Папа Римський – Папі Олександрійському: дружба – дорога до єдності

Папа Римський - Папі Олександрійському: дружба – дорога до єдності

Папа Франциск надіслав послання Главі Коптської Православної Церкви з нагоди дев’ятого Дня дружби між коптами й католиками.

Про це пише Vatican News.

«Дружба – це найнадійніша дорога для здійснення єдності між християнами, оскільки в ній бачимо обличчя Самого ж Христа, Який вже не називає нас слугами, але друзями (пор. Йн 15, 15), й молиться, щоби “всі були одно” (Йн 17, 21)», – пише Папа Франциск у короткому вітальному посланні, надісланому Главі Коптської Православної Церкви Його Святості Тевадросу ІІ з нагоди Дня дружби між коптами й католиками, побажавши, аби святий Атанасій Олександрійський, «життя й навчання якого надихає обидві наші Церкви», провадив до «повного та видимого сопричастя».

Згаданий День дружби був установлений на згадку про візит Олександрійського Папи Тевадроса ІІ до Ватикану, що відбувся 10 травня 2013 року. Єпископ Риму пише, що вже дев’ятий з черги такий день дає йому можливість «висловити щиру вдячність за духовні узи, що поєднують Осідок святого Петра та Осідок святого Марка».

«Уважні до Христових слів: “Коли ви робите все, що я вам заповідаю, то ви – друзі мої”, – зможемо й далі здійснювати наше паломництво християнського братерства, особливо в приготуванні до відзначення наступного року десятої річниці нашої незабутньої зустрічі в Римі та п’ятдесятої річниці історичної зустрічі між Папою Павлом VI та Папою Шенудою ІІІ», – зазначає Святіший Отець Франциск, додаючи, що в контексті наближення П’ятидесятниці він «молиться за те, щоби Святий Дух поєднав нас ще більше та вилив Свої дари втішення на наш стражденний людський рід, особливо в ці дні пандемії та війни».

Схожі новини:

Поширити новину: