Італійська гуманітарна організація допомагатиме у відродженні Бучі

Італійська гуманітарна організація допомагатиме у відродженні Бучі

Про потребу негайної допомоги, побратимство між українським та італійським містами та пріоритети відновлення Бучі розповів П’єрсільвіо Фаджано, генеральний директор італійської гуманітарної організації CESVI.

Про це пише Vatican News.

Нещодавно в українському місті Буча побували представники однієї з найбільших італійських гуманітарних організацій CESVI, що надає допомогу мешканців українського міста Бучі і готова до подальших тісних контактів задля відродження та сталого розвитку цього міста. Про деталі своїх відвідин генеральний директор італійської організації П’єрсільвіо Фаджано розповів у інтерв’ю для Vatican News.

Буча сьогодні

П’єрсільвіо Фаджано каже, що одним з найневідкладніших заходів на сьогодні є усунення наслідків війни, зокрема, розмінування, адже міни лежать на городах та серед будинків. Хоч половина населення Бучі покинула місто, але приємно дивує воля жителів до відновлення нормального життя. Місто зазнало численних руйнувань, але вже сьогодні всі спільно працюють над прибиранням, щоб все привести до ладу.

Серед невідкладних пріоритетів, на які вказав міський голова Бучі – відновлення безпеки на звільнених територіях, щоб громадяни могли повернутися в повній безпеці. Інша потреба – якнайшвидше відновити зруйновану комунальну та житлову інфраструктуру, а також – господарсько-виробничу діяльність. Задля цього гуманітарна італійська організація в найближчі тижні розпочне спеціальний проект, зосередившись, зокрема, на реконструкції міста.

Допомога Бучі та побратимство з італійським містом Берґамо

Гуманітарна місія на чолі з П’єрсільвіо Фаджано представила міському голові Бучі Анатолію Федоруку лист-пропозицію від мера Берґамо Джорджо Ґорі про побратимство між їхніми містами. Берґамо є уособленням складної ситуації під час першої хвилі пандемії Covid-19, а Буча – символ війни в Україні. Міський голова Бучі був задоволений цією ініціативою та сказав, що скличе з цього приводу сесію міської ради для розгляду пропозиції.

Для Фаджано існує усвідомлення того, що люди в Україні потребують негайної допомоги завдяки солідарності та проектам допомоги. Його дуже зворушила зустріч з жінкою, чоловік якої допоки вважається безвісти зниклим, хоч існують докази, що він живий та перебуває у полоні російських солдат. П’єрсільвіо, побачивши людське страждання, стверджує, що їхня гуманітарна організація зробить все можливе, щоб відповісти на існуючі запити про допомогу.

Схожі новини:

Поширити новину: