Папа: Марії, яка знає, що немає нічого не можливого для Бога, ввіряймо мир

Папа: Марії, яка знає, що немає нічого не можливого для Бога, ввіряймо мир

Вітаючи різні групи прочан наприкінці загальної аудієнції, Папа Франциск закликав молитися кожного дня Розарій, прохаючи миру для Європи та всього світу.

Про це пише Vatican News.

Зустрічаючись із паломниками у перший день травня, місяця, який в католицькій традиції присвячений особливій набожності до Пречистої Діви Марії, Папа Франциск закликав молитися щодня на вервиці в намірі миру. До цього заклику він повернувся під час першої травневої загальної аудієнції, що 4 травня 2022 року відбувалася на площі Святого Петра у Ватикані.

«Заохочую вас просити Її заступництва у ваших особистих намірах, в наміреннях Церкви і за мир у світі», – сказав Святіший Отець, промовляючи до німецькомовних паломників і заохочуючи молитися до Пресвятої Богородиці. Звертаючись до прочан із португаломовних країн, він сказав: «Ми щойно розпочали місять травень, який традиційно призиває християнський люд помножувати щоденні жести набожності до Діви Марії. Таємниця Її миру та сміливості полягала у впевненості в тому, що “немає нічого неможливого у Бога”. Потребуємо вчитися цього разом з Божою Матір’ю».

Вітаючи поляків, які напередодні урочисто вшановували Пречисту Діву Марію як Царицю Польщі, Папа Франциск мовив: «На Ясній Горі ви спогадували блаженного кардинала Вишинського, який навчив вас уповати на Марію у найважчих періодах історії. Йдучи за його прикладом, ввіряйте Пресвятій Діві долю своєї батьківщини та мир у Європі».

Схожі новини:

Поширити новину: