Папа: Світ, вбогий на людяність, нагально потребує цивілізації любові

Папа: Світ, вбогий на людяність, нагально потребує цивілізації любові

Приймаючи учасників симпозіуму, організованого харизматичним товариством «Fiat», Папа Франциск наголосив на тому, що сьогодні у Церкві центральним є питання євангелізації. Він звернув увагу на те, що в очах людей, які страждають від війни, бачимо нагальну необхідність життя, пронизаного гідністю та любов’ю.

Про це пише Vatican News.

«Трагедії, які ми тепер переживаємо, зокрема, війна на території України, настільки близької до нас, нагадують нам про нагальність цивілізації любові. У погляді наших братів і сестер, що є жертвами жахіть війни, можемо прочитати глибоку та невідкладну потребу в житті, позначеному гідністю, миром і любов’ю», – сказав Папа Франциск, приймаючи в суботу, 23 квітня 2022 року, учасників симпозіуму, організованого Асоціацією «Fiat», що належить до харизматичного руху.

«Сьогодні питання євангелізації перебуває у центрі місії Церкви», – наголосив Святіший Отець, згадавши про те, що члени асоціації ставлять перед собою завдання ділитися Євангелієм з кожною людиною, яку провидіння ставить на їхній дорозі. За його словами, в світі, який «дедалі більше секуляризується», існує потреба в «учнях, переконаних у визнанні віри та здатних передавати вогник надії людям нашого часу». Перед обличчям трагедій і війн, ми покликані, наслідуючи Діву Марію, «розвивати місіонерський дух, щоби ставати ближніми тим, хто страждає, відкриваючи для них свої серця».

«Наш спільний дім потрясають численні кризи. Ми не повинні боятися криз, кризи очищають нас, допомагають виходити кращими. Тож не слід боятися. Ми потребуємо будувати людство, будувати суспільство, що ґрунтується на братерських і повних життя стосунках», – вів далі Папа, наголосивши на тому, що любов до ближнього спонукає нас шукати те, що буде кращим для його життя. І лише розвиваючи стосунки, що ґрунтуються на безкорисливій любові, стає можливою «соціальна дружба, яка нікого не відкидає, та братерство, відкрите на всіх».

Схожі новини:

Поширити новину: