Звернення ВРЦіРО до російських релігійних діячів про евакуацію мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя

Звернення ВРЦіРО до російських релігійних діячів про евакуацію мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до російських релігійних діячів про евакуацію з Азовсталі мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя.

У цей час десятки тисяч мирних мешканців Маріуполя знаходяться на межі виживання. Багато з них знайшли прихисток на заводі Азовсталь, де рятуються від постійних обстрілів і бомбардувань. Серед них є діти, жінки, літні люди, а також чимало хворих і поранених, які потребують невідкладної медичної допомоги. Вони не мають їжі, води, засобів гігієни та необхідних ліків через відсутність гуманітарного коридору та можливості евакуації. Їхнє життя може обірватися будь-якої миті, якщо не вступитися на їх захист прямо зараз!

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає кожного російського релігійного діяча, незалежно від конфесійної належності, звернутися з публічними та непублічними проханнями до російської влади про організацію евакуації з Азовсталі мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя. 

Їхній вихід відбуватиметься під контролем міжнародної місії протягом усього процесу аж до доставки людей на контрольовану Україною територію. При цьому українські захисники можуть бути обмінені на полонених російських солдат та інших осіб, затриманих за антиукраїнську діяльність.

У ці святі для більшості віруючих дні – святкування Пасхи, Песаха та Рамадану – ми закликаємо кожного докласти всіх можливих зусиль, щоб врятувати життя тисяч мирних мешканців Маріуполя, які опинилися у блокаді та потребують негайної евакуації!

Київ, 22 квітня 2022 р.

Джерело: ВРЦІРО

Схожі новини:

Поширити новину: