Єпископ Ян Собіло: маємо надію, що настане також Пасха України

Єпископ Ян Собіло: маємо надію, що настане також Пасха України

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римcько-Католицької Церкви Ян Собіло розповів про те, як вони відзначили Великдень в непростих умовах війни та про те, який зміст матиме для них святкування Неділі Божого Милосердя.

Про це пише Vatican News.

«Воскреслий Ісус приходить на нашу українську землю, щоб дати нам мир. Він є всемогутнім Богом і Він має силу спинити війну», – на цьому в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News наголосив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло. Розповідаючи про відзначення Великодня в санктуарію Бога Отця Милосердного в Запоріжжі, що є також співкатедральним храмом дієцезії, преосвященний Ян підкреслив, що наступної неділі, 24 квітня, їхня громада відзначатиме храмове свято, бо це Неділя Божого Милосердя. Вони молитимуться спільно також і з католиками східного обряду, які цього дня відзначатимуть Великдень:

Харківсько-Запорізька дієцезія не припиняє надавати вірним душпастирську опіку. Крім того, важлива увага приділяється також гуманітарній підтримці потребуючих. Про це розповідає єпископ-помічник:

Преосвященний Ян Собіло розповів про ще один важливий аспект діяльності Церкви в період війни – співпрацю між римо-католицькими та греко-католицькими священниками, а також про взаємини з іншими християнськими конфесіями:

Схожі новини:

Поширити новину: