Мужності й миру полякам і біженцям побажав Голова Єпископату Польщі

Мужності й миру полякам і біженцям побажав Голова Єпископату Польщі

У своєму великодньому вітанні архиєпископ Станіслав Ґондецький звернувся не тільки до поляків, але й до всіх біженців, які цьогорічні свята святкуватимуть у Польщі.

Про це пише Vatican News.

«У цей важкий час, коли внаслідок війни в Україні перед очима всього світу гине так багато людей, бажаю нам усім, насамперед, мужності та миру», – цими словами свої великодні побажання розпочинає Преосвященний Станіслав Ґондецький, Познанський Архієпископ і Голова Єпископської Конференції Польщі, складаючи щирі вітання «полякам на Батьківщині та за її межами, а також всім біженцям, які цьогорічні свята проведуть у нашій країні». Зазначимо, що після 24 лютого кордон з Польщею перетнуло 2,8 мільйона людей, які виїжджали з України.

«Нехай же Воскреслий Господь вливає в наші серця віру, надію та любов, щоби ми могли святкувати чудо великоднього світанку з упевненості в тому, що Він переміг зло, в якому заплутався сучасний світ», – бажає архієпископ Станіслав Ґондецький, додаючи: «Нехай же зустріч з пасхальним таїнством учинить нас здатними міцно триматися Христа, Який несе спасіння, й водночас, бути свідками Його милосердної любові».

Схожі новини:

Поширити новину: