Кардинал Конрад Краєвський вирушає до Києва з подарунком від Папи

Кардинал Конрад Краєвський вирушає до Києва з подарунком від Папи

До столиці України посланець Папи доставить карету швидкої допомоги, вже другу, що є подарунком Папи для багатостраждального українського народу.

Про це пише Vatican News.

Як ми вже повідомляли, з доручення Папи Франциска кардинал Краєвський вирушає в третю подорож в Україну. Здійснить її знову за кермом карети швидкої допомоги, яка є подарунком Папи Франциска. Цього разу метою подорожі, яка розпочнеться в неділю, є столиця України місто Київ.

В інтерв’ю для Радіо Ватикану Папський розподілювач милостині зазначив, що цей візит відбуватиметься в особливому контексті, яким є Великий Тиждень, протягом якого Церква переживає страсті та смерть Ісуса, але який завершується Його славним воскресінням. І саме в цей особливий для християн період Святіший Отець хотів виразити свою особливу близькість з українським народом.

«Саме в цей час Святіший Отець дуже хотів, щоб я був в Україні, в Києві. Цього разу я постараюся доставити до Києва другу карету швидкої допомоги, дуже добре оснащену та повністю нову, отриману із заводу в Флоренції, до якої обладнання передала також лікарня «Дитятка Ісуса». Я би хотів передати її одній із лікарень у Великий Четвер», – сказав кардинал Краєвський, пояснюючи це бажанням літургійним жестом, притаманним цьому дневі, яким є спогад про вмивання ніг.

«Це, – пояснив він, – неймовірний жест, коли Ісус принижується та цим жестом хоче сказати нам, наскільки Він всіх любить. Це жест любові, дарування себе іншим. Він жертвує Собою та заохочує служити. Апостоли не надто збагнули цей жест, а Він каже, що дає їм приклад, аби й вони так само чинили. Святіший Отець через цей жест дарування карети швидкої допомоги хоче обійняти всіх, сказати, наскільки любить, адже «швидка» рятує життя. І Папа молиться за життя України, за воскресіння України».

Кардинал Краєвський розповів, що планує провести Пасхальне Тридення з Нунцієм, який протягом цих днів не міг виходити й перебував у підвалі. Плануються богослужіння в різних храмах, де це дозволять, «обмиття ніг, адорація хреста, а згодом – радісне воскресіння, яким хочемо наново «заразити» віруючих в Україні, сказати їм, що після страждання завжди настає радісне світло воскресіння».

Схожі новини:

Поширити новину: