Екуменічна молитва за жертв війни відбулася у Львові

Екуменічна молитва за жертв війни відбулася у Львові

Представники усіх конфесій зібралися на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, щоб молитися за вічний спокій для кожної невинно закатованої дитини, жінки, за кожного цивільного чиє життя обірвалося від рук російських окупантів. Молилися також за героїчно загиблих військових, які віддали своє життя боронячи нас і нашу землю від загарбників та вбивць.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На молитві був також присутній єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава, котрий переконаний, що перемогти у цій війні без молитви нам не вдасться, що зброї та дипломатії не достатньо, аби зупинити це зло, яке шириться по нашій землі.

Екуменічна молитва за жертв війни відбулася у Львові

«Ця молитва, яку ми щойно здійснили у самому серці Львова за жертв війни, що триває на території нашої держави ось уже 41 день, дуже нам потрібна. Без молитви ми не впораємося з тим злом, яке прийшло до нашої країни. Видно, що усі ці злочини над дітьми, жінками, над людьми похилого віку, над беззахисним цивільним населенням, здійснюються в якийсь одержимий спосіб. Це вже не людська злоба, це одержимість злого, яка проявляється у тих злочинцях, які здійснюють ці масові вбивства, цей геноцид українського народу. Тому ми не зупинимо цієї війни лише військовими засобами чи дипломатичним шляхом. Тут без молитви і посту ми не впораємося. Тому усі ми в Україні маємо більше молитися. Особливо там, де проливається невинна кров беззахисних. Але просимо теж і цілий світ про молитву за Україну», – наголосив єпископ Кава.

Екуменічна молитва за жертв війни відбулася у Львові
Схожі новини:

Поширити новину: