Папа Римський розглядає можливість відвідати Київ (доповнено)

Папа Римський розглядає можливість відвідати Київ (доповнено)

Про це повідомив журналіст американського телебачення NBC NEWS Клаудіо Лаванга, який поставив понтифіку відповідне питання дорогою на Мальту, під час Апостольської подорожі.

Про це пише ресурс РБК-Україна

«По дорозі на Мальту я запитав у Папи Франциска, чи він розглядає візит до Києва. Він відповів: «Так, це [пропозиція] на столі», – написав журналіст, який входить до папського прес-пулу, у своєму Twitter.

Нагадуємо, у суботу, 2 квітня 2022 року Папа Франциск вирушив у свою 36-у Апостольську подорож – дводенні відвідини Мальти. Як вже зазначалося, цей візит відбувається під знаком трагічних подій в Україні, що позначилося вже на його початкові. 

Доповнено: На повідомлення про можливий приїзд понтифіка відреагував керівник Офісу Президента Андрій Єрмак: «Зупинити війну, доки вона не знищила людство» – це був меседж Папи Франциска, з яким він вже звертався до світових лідерів. Москва тим часом демонструє, що у війні проти України для них немає нічого святого. Але особистий візит Папи в Київ здатен вплинути на хід подій. Він додатково підкреслить, на чиєму боці цивілізація. Хто є представником світла у цій війні. Світло завжди перемагає темряву. А світло – це Україна, наші воїни та наш народ».

Зазначимо, що нещодавно мер Києва Віталій Кличко офіційно запросив Папу Римського Франциска відвідати українську столицю.

Схожі новини:

Поширити новину: