Папа під час загальної аудієнції вшанував жертв війни

Папа під час загальної аудієнції вшанував жертв війни

Під час традиційної зустрічі з прочанами в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск підніс молитву за те, щоби Господь послав нам Свого Духа, Який визволить нас від потягу до самознищення.

Про це пише Vatican News.

«Хочу присвятити хвилинку на те, щоби згадати жертв війни», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 23 березня 2022 року, зауваживши, що «новини про переміщених людей, про тих, які втікають, про загиблих, про багатьох полеглих солдатів з обох сторін є новинами смерті».

«Просімо у Господа життя, щоби визволив нас від цієї смерті війни: бо з війною все втрачається, все. У війні немає перемоги: все є поразкою. Щоби Господь послав Свого Духа, аби Він допоміг нам зрозуміти, що війна – це поразка людства; що ми всі відчуваємо потяг когось перемагати, ведучи війну, і що цей потяг знищує нас. Нехай Він визволить нас від цього потягу до самознищення», – сказав Святіший Отець, заохочуючи також молитися за те, щоб правителі зрозуміли, що вирішенням проблем не є закупівля та виготовлення зброї, а спільні зусилля на корить миру, як каже Біблія, «перекувати зброю в засоби миру».

«Помолімося разом до Богородиці», – запросив Папа, розпочавши молитву «Радуйся, Маріє».

Схожі новини:

Поширити новину: