Румунське місто Сірет: свідчення біженців з України

Румунське місто Сірет: свідчення біженців з України

Втома, страх, спогади про жахіття бомбардувань, хвилювання про рідних, що залишилися в Україні – все це несуть із собою біженці, перетинаючи кордони південно-західних та західних сусідніх країн. Слухаючи їхні свідчення, кореспонденти Радіо Ватикану – Vatican News бачать в їхніх очах також зерна надії, що зароджуються у відповідь на великодушність і гостинність тих, хто їх приймає.

Про це пише Vatican News.

Як ми вже повідомляли, три журналісти Радіо Ватикану – Vatican News вирушили до молдавських та румунських кордонів з Україною, щоб збирати і поширювати інформацію про біженців, які залишають Україну, та про те, як їх приймають в Молдові та Румунії. Після відвідин молдавської столиці Кишинева та селища Паланка, що на півдні Молдови, вони вирушили до Румунії.

У вівторок, 8 березня 2022, наші колеги дісталися до міста Сірет, куди прибуває багато біженців з різних міст України. Послухайте свідчення мешканок Гостомеля та Києва, які перетнули українсько-румунський кордон та були прийняті в Сіреті:

В Румунії, так само як і в Молдові, Угорщині, Словаччині та Польщі, а також в інших західних країнах, що не мають спільного кордону з Україною, біженці, що втікають від жахіть війни, знаходять тепло людського серця, що виявляється у всіх видах допомоги. В цьому відеоролику почуєте свідчення волонтерки з Чернівців та греко-католицького священника, що служить в місцевій громаді:

Схожі новини:

Поширити новину: