Бразилія: кампанія «За Україну, за життя»

Бразилія: кампанія «За Україну, за життя»

«За Україну, за життя» – під такою назвою в місті Куритибі в Бразилії 5 березня 2022 р., започатковано кампанію надання гуманітарної допомоги жертвам війни в Україні.

Про це пише Vatican News.

«За Україну, за життя» – під такою назвою в місті Куритибі в Бразилії 5 березня 2022 р., започатковано кампанію надання гуманітарної допомоги жертвам війни в Україні. Ініціаторами акції є Єпископська Конференція Бразилії, зокрема її південний регіон, Українська греко-католицька архиєпархія святого Івана Христителя в Куритибі, Українська католицька єпархія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Прудентополі та регіональна організація Карітас.

Архиєпископ-митрополит Куритибський владика Володимир Ковбич, ЧСВВ, звернувся до народу Бразилії із закликом виявити чуйність і солідарність з постраждалим українським народом. «Беручи до уваги драматичну ситуацію, яку тепер переживає Україна, потрібно негайно простягнути руку допомоги, жертвуючи, крім неоціненної молитовної підтримки, також і матеріальну допомогу, адже Україні вкрай необхідні продукти харчування, вода, медикаменти, одяг, засоби гігієни, притулок тощо».

Отець Валдесір Бадзінскі, Виконавчий секретар регіонального відділу Конференції Єпископів Бразилії, підкреслив, що «Католицька Церква є вселенською. Тому для неї не існує кордонів, чи то Бразилія, чи Україна… Вона поспішає з допомогою до своїх потребуючих і страждаючих дітей. Бразилійська Єпископська Конференція єднається з українськими єпископами Бразилії, щоб якнайшвидше організувати гуманітарну допомогу».

Від імені Карітас регіону Парана виступила директорка пані Марсія Понсе, запевнюючи, що разом з Карітас в усьому світі, також і бразилійський відділ цієї організації об’єднує зусилля, щоб надати «всю можливу допомогу українському народові в ці хвилини страждань і болю, коли люди втратили все, що мали, залишили домівки і свої мрії та сподівання, щоб гарантувати своє виживання та виживання своєї сім’ї». Вона також вказала, що Карітас розпочав мобілізацію для прийому українських біженців, які шукатимуть порятунку в Бразилії.

«Замовкни зброє! Той, хто веде війну, той забуває про людяність», – читаємослова Папи Франциска на плакаті, присвяченому кампанії «За Україну, за життя» та слова: «Біль народу в Україні – це наш біль».

Крім того, 3 березня Українсько-Бразильська Центральна Репрезентація, що є членом Світового Конґресу Українців, створила Комітет Brasil-Ucrania, що буде координувати дільність цієї акції, спрямованої на гуманітарну допомогу Україні. Ініціативу підтримують понад 20 релігійних та громадських організацій.

Схожі новини:

Поширити новину: