Вздовж кордону з Білоруссю звершують паломництво Архангел Михаїл і Богородиця Цариця Полісся

Вздовж кордону з Білоруссю звершують паломництво Архангел Михаїл і Богородиця Цариця Полісся

Білоруський священник Ігор Лашук, який вирішив звершити паломництво зі статуєю Архангела Михаїла як перепрошення українців за напад з боку Білорусі, вже перебуває в дорозі.

«Ми їдемо всім Поліссям, біля кордону з дорогою нашому серцю Україною, зі скульптурою святого Михаїла Архангела з Ґарґано (Італія) та копією образу Богородиці Юровицької, Цариці Полісся», — повідомив редакції CREDO о. Ігор.

Першим молитовним стоянням цього небуденного паломництва став Гомель. Там о. Ігор отримав єпископське благословення на свою молитовну боротьбу.

«Були в Наровлі. Молилися за закінчення війни. Всю дорогу молимося про визволення від злих духів Путіна і всього Кремля, а також Лукашенка і нас самих. Просимо прощення гріхів і перепрошуємо Господа за всі зневаги в Його бік та за зневаги, завдані Непорочному Серцю Марії. Перепрошуємо Бога і Український народ, що, попри нашу волю, агресор нападає з нашої території».

3 березня 2022 року, католики Наровлі та Грушівки молилися за заступництвом Архангела Михаїла і Марії Цариці Полісся за припинення війни в Україні, за Боже прощення, за всіх загиблих.

Вздовж кордону з Білоруссю звершують паломництво Архангел Михаїл і Богородиця Цариця Полісся

Екзорцизм святого Архангела Михаїла 

Боже у Трійці Святій Єдиний, я молю Тебе і прошу за заступництвом Діви Марії, святого Михаїла Архангела, всіх Ангелів і Святих, про цю велику благодать — подолання сил темряви на Нашій Землі та в усьому світі. Ми посилаємося на цінність Страстей Господа нашого Ісуса Христа, Його найдорожчої Крові, пролитої за нас, і Його Святих Ран, Агонії на Хресті та всіх страждань, знесених під час Страстей і протягом усього життя нашого Господа і Спасителя. Ми просимо Тебе, Ісусе Христе: зішли Твоїх Ангелів, щоб вони вкинули злі сили до пекла, щоб на Нашій Землі та в усьому світі настало Боже царювання. Нехай проллється Божа благодать на кожне людське серце, щоб наш народ і народи всього світу могли відчути мир Божий. Матінко Божа і наша Царице, ми благаємо Тебе: пошти Твоїх Ангелів, щоб вони вкинули у безодню пекла всіх цих злих духів. А ти, Княже Небесних Сил, вчини, щоб Божа благодать невпинно нас супроводжувала. Веди усі Небесні Сили, щоби злі сили були скинуті у ями пекла. Використай усі свої сили, щоб перемогти люцифера і його ангелів, які виступили супроти Божої волі й тепер хочуть знищити людські душі. Здолай їх, бо ти маєш таку міць, а нам випроси благодать миру та Божої любові, щоб ми ішли за Христом у Царство Небесне. Амінь.

Джерело: CREDO

Схожі новини:

Поширити новину: