Архієпископ Мечислав Мокшицький: віримо, що Мати Божа визволить цей край від зла

Архієпископ Мечислав Мокшицький: віримо, що Мати Божа визволить цей край від зла

​​​​Виконуючий обов’язки Голови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України пояснює рішення єпископату звернутися з проханням до Папи посвятити Україну та Росію Пресвятому Непорочному Серцю Марії.

Про це пише Vatican News.

«Святіший Отче! У ці години незмірного болю та жахливого випробування для нашого народу, ми, єпископи Конференції єпископату України, стаємо речниками невпинного і сердечного благання, підтриманого нашими священниками та богопосвяченими особами, яке надходить до нас від усього християнського народу, щоб Ваша Святість присвятила Пресвятому Непорочному Серцю Марії нашу Батьківщину та Росію. Відповідаючи на це благання, покірно благаємо Вашу Святість публічно здійснити акт присвячення Пресвятому Непорочному Серцю Марії України та Росії, так, як це просила Пресвята Діва у Фатімі. Нехай Богородиця, Цариця миру, прийме наше благання: Regina pacis, ora pro nobis!».

Цими днями єпископат Римсько-Католицької Церкви в Україні звернувся із таким проханням до Папи Франциска. Це рішення в інтерв’ю для Радіо Ватикану пояснив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит латинського обряду, з яким вдалося поспілкуватися нашим колегам:

Схожі новини:

Поширити новину: