Архієпископ Мокшицький: Україні завдали ще однієї рани

Архієпископ Мокшицький: Україні завдали ще однієї рани

Ще однією раною, яку Україні завдала Росія, називає архієпископ Мечислав Мокшицький рішення президента Путіна про визнання незалежності ДНР та ЛНР.

У розмові з Vatican News митрополит Львівський латинського обряду закликав Церкву в усьому світі молитися про мир і братерство.

Через загострення військових дій працівники «Карітасу України» змушені були покинути прифронтові території на Донбасі. Ситуація місцевих мешканців стає дедалі трагічнішою. Найбільше страждають літні люди і сім’ї з дітьми. «Ми потребуємо молитви й підтримки усієї Церкви», — каже архієпископ Мокшицький.

«Коли президент Росії Володимир Путін оголосив про незалежність двох невизнаних республік — Луганської і Донецької, — то завдав таким чином чергової рани Україні й нашій Католицькій Церкві, оскільки на цих територіях є наші вірні, наші священники, наші храми, — сказав архієпископ Мокшицький. — Ми запевняємо їх у нашій пам’яті, нашому духовному зв’язку і будемо й надалі їх підтримувати. Те, що сталося, — це чергова загроза для країни, тому ми й далі триваємо в молитві. Також просимо наших вірних і всіх людей доброї волі продовжувати молитися, випрошуючи для України і всього світу мир і повагу до прав людини. Просимо про цю молитву всю Католицьку Церкву, щоб ми усі могли жити в злагоді та взаємній братній любові».  

Джерело: CREDO

Схожі новини:

Поширити новину: