Відкрито конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді»

Львівська освітня фундація відкрила конкурс на участь в програмі «Активна церква в громаді». Програма відкриває можливість парафіяльним командам та релігійним громадам реалізувати власну ідею соціального проєкту.Наприклад, команда може створити в своїй громаді: молодіжний центр, благодійну кухню, курси іноземних мов, тощо. Заявку на участь в програмі можна подати до 21 березня 2021 року.

Відкрито конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді»

Програма «Активна церква в громаді» дає можливість отримати знання про створення соціальних проєктів та практично реалізувати проєкт для своєї громади. Під час онлайн-навчання парафіяльна команда зможе здобути знання як створювати соціальні проєкти, співпрацювати з волонтерами та комунікувати в соціальних мережах. Протягом практичної частини програми, команда зможе втілити ідею власного проєкту, частину бюджету якого покриє організація – до 25 000 грн. В процесі реалізації проєкту в рамках програми «Активна церква в громаді» команди зможуть консультуватися з приводу наступних кроків діяльності з координатором програми Львівської освітньої фундації.

Відкрито конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді»

Для зацікавлених команд, які вперше подаються на грантовий конкурс є можливість отримати додаткову консультацію по заповненню аплікаційної форми 15 березня 2021 року в програмі Zoom.

Відкрито конкурс соціальних проєктів «Активна церква в громаді»

Детальніше про програму та порядок подачі ви можете прочитати на сайті Львівської освітньої фундації: http://bit.ly/ActiveChurch.
Довідка:
Благодійна організація «Львівська освітня фундація» протягом 20 років створює освітні та практичні програми для підтримки священників та релігійні громади в їх соціальному служінню. Фундація працює з локальними активістами по всій Україні, сприяє розвитку волонтерського руху та соціальних ініціатив.

Схожі новини:

Поширити новину: