Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Папа заохотив відвідувати Марійні санктуарії та молитися за Україну

Вітаючи учасників молитви на площі Святого Петра, Папа Франциск заохотив римлян і гостей міста відвідати Папську Марійну базиліку, і там, перед статуєю Діви Марії, Цариці миру, молитися за мир у світі та в Україні.

Про це пише Vatican News.

Після молитви «Ангел Господній» в урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії, 15 серпня 2022 р., Папа Франциск звернувся зі словами привітання до всіх, хто зібрався на площі святого Петра у Ватикані, складаючи побажання благодатного свята також тим, хто перебуває у відпустках, згадуючи і про тих, хто не може дозволити собі на період розслаблення, про самотніх і хворих. Слова вдячності Святіший Отець скерував до працівників різних служб, які в цій дні забезпечують незамінні послуги для громадськості, а тоді сказав:

«У цей день, присвячений Богородиці, закликаю тих, хто має таку можливість, відвідати якийсь Марійний санктурій, аби вшанувати нашу Небесну Матір. Багато римлян і прочан відвідують базиліку Santa Maria Maggiore, щоби помолитися перед іконою Salus Populi Romani. Там також перебуває статуя Діви Марії, Цариці миру, яку встановив Папа Бенедикт XV. Не переставаймо молитися про заступництво Богородиці, щоби Бог дарував світові мир, і молімося, зокрема, за український народ».

Поширити новину: