Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

«Я зроблю все, що в моїх силах». Папа зателефонував Главі УГКЦ і запевнив у підтримці України

25 лютого о 18:30 год. за київським часом Святіший Отець Франциск зателефонував Блаженнішому Святославу, Главі і Отцю УГКЦ.

Папа Римський поцікавився ситуацією в Києві та в Україні загалом, а також запевнив Блаженнішого Святослава: «Я зроблю все, що в моїх силах». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ із посиланням на Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Святіший Отець також поцікавився, в якій ситуації знаходяться єпископи та священники на територіях, які найбільше постраждали від російської військової операції. Папа Франциск висловив вдячність Українській Греко-Католицькій Церкві за її близькість до українського народу, її вибір бути разом з людьми, а також те, що підземелля Патріаршого собору в Києві стали справжнім прихистком для людей.

Святіший Отець запевнив Блаженнішого Святослава у його близькості, підтримці та молитвах за дорогу Україну. На завершення розмови Папа Франциск уділив своє апостольське благословення для страждаючого українського народу.

Як повідомлялося, 25 лютого, Святіший Отець Франциск відвідав Посольство Російської Федерації при Апостольському Престолі, щоб висловити свою стурбованість стосовно російської агресії проти України. Блаженніший Святослав заявив, що вітає цей візит Святішого Отця до Посольства РФ при Апостольському Престолі і сподівається, що ця розмова стане поштовхом до того, щоб діалог переважив використання сили.

Нагадаємо, що 23 лютого 2022 року наприкінці загальної аудієнції Папа Франциск проголосив день посту за мир для України та світу 2 березня, в Попільну Середу. Держсекретар Ватикану П’єтро Паролін 24 лютого у своїй заяві закликав до посту і молитви, а також — до мудрості, щоби уникнути жахіть війни.

Джерело: CREDO

Поширити новину: