Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Папа: місія означає виходити із замкнутості в собі, викладаючись на повну

Коротким посланням Папа Франциск підтримав місіонерську ініціативу аргентинської парафії, що ділиться радістю віри з найостаннішими, відвідуючи спільноти тубільних народів у гірській місцевості.

Про це пише Vatican News.

«Місіонерствувати означає виходити із замкнутості в собі, щоб викладатися на повну та ділитися найкращим з того, що дарує Бог, і ще щось дуже прекрасне», – сказав Папа Франциск у коротенькому відеопривітанні для учасників місії солідарності, організованої парафією Внебовзятої Діви Марії, що в аргентинській дієцезії Ріо-Кварто.

Мрії будуються разом

Протягом тижня вже третій рік поспіль тридцятка парафіян, молодь і дорослі, беруть участь у місії, тема якої почерпнута з енцикліки «Fratelli tutti» та звучить «Мрії будуються разом». Вони зі своїм священиком відвідують спільноти корінних народів в одному з найубогіших регіонів країни в гірській місцевості на пограниччі з Болівією та Парагваєм. Папа Франциск надіслав їм своє вітання та благословення, мовивши: «Дякую за все те, що ви зробили, дякую за цю працю. Прямуйте далі», – сказав він, запевняючи у своїх молитвах, просячи згадати про нього в молитві та заохочуючи «і далі місіонерствувати».

Серед найубогіших

Люди, між якими парафіяльна спільнота здійснювала місію, страждають від недоїдання, нестачі питної води, відсутності медичного забезпечення. «Ми відвідували їх, уділяючи хрещення, служачи Святі Меси, організовуючи свята, підтримуючи сім’ї, граючись із дітьми, несучи Боже слово, поділяючи життя та віру, збагачуючись культурою наших братів і сестер», – розповів парох о. Маріано, зазначивши, що вони бажають зростати в дружбі з цими спільнотами. «Тому ми відвідуємо їх двічі протягом року, долаючи 5 тисяч кілометрів, аби досягнути периферію, гори, в яких пульсує серце Ісусового царства», – сказав він.

Поширити новину: