Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Персональні зміни у Кам’янець-Подільській дієцезії

Сторінка Кам’янець-Подільської дієцезії повідомляє про наступні персональні зміни.

13 серпня 2022 року Його Преосвященство Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Адама Кручиньського SVD на посаду тимчасового адміністратора парафії Преображення Господнього у смт Нова Ушиця. Декрет набуває чинності з 21 серпня 2022 року.

13 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Петра Кучера з посади тимчасового адміністратора Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

13 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Василя Жинського на посаду настоятеля Парафії та Керівника Релігійної Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Леоніда Чулаєвського на посаду настоятеля і керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Брацлав Вінницької Області» та «Релігійна Громада (Парафія) Святої Марії Магдалини Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Самчинці Брацлавського району Вінницької Області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Леоніда Чулаєвського з обов’язків священника-помічника парафії Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту, у м. Хмельницькому. Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Ігоря Шклярука священником-помічником в парафії Святих Апостолів Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський та у філіальних парафіях. Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравськийпризнач Вельмишановного Отця Томаша Міркєвіча на посаду настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Христа Царя Всесвіту Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Колибаївка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» та «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Жванець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Томаша Міркєвича з уряду настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Ладижин Тростянецького району Вінницької області», а також «Релігійна Громада (Парафія) Святого Станіслава Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Теплик Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Василя Жинського з посади настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Брацлав Вінницької Області» та «Релігійна Громада (Парафія) Святої Марії Магдалини Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Самчинці Брацлавського району Вінницької Області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного отця Ростислава Грабовського на посаду настоятеля і керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Ладижин Тростянецького району Вінницької області», а також «Релігійна Громада (Парафія) Святого Станіслава Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Теплик Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022.

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ростислава Грабовського з обов’язків священника-помічника парафії Святих Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський та у філіальних парафіях. Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Патрику Ремігіушу Янкевичу OFM Cap загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 2 серпня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Леоніду Міхалцю OFM Cap загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Пресвятого Серця Ісуса в м. Красилові та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Олескандра Могильного OFM Cap священником-помічником у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ярослава Федірчука OFM Cap з посади священника-помічника (вікарія) парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

Вельмишановного Отця Єжи Зелінського OFM Cap переведено до Харківсько-Запорізької Дієцезії з 15 серпня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кирила (Вадима) Тополевського OFM з посади священика-помічника (вікарія) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Івану Дяківу МS загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Пресвятої Трійці у смт Браїлів. Декрет набуває чинності з 25 серпня 2022 року.

Вельмишановного Отця Михайла Трача МS переведено до Львівської Архідієцезії з 2 серпня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Милослава (Войцеха) Горая OFM священником-помічником (вікарієм) у парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівці та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Фіделіса (Сергія) Волністова OFM священником-помічником (вікарієм) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Олега Станіслава на дворічне служіння до Київсько-Житомирській Дієцезії. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Славомира (Миколу) Ветлугіна OFM священником-помічником (вікарієм) парафії Святого Йосифа у смт Чечельнику та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ярослава Федірчука OFM Cap з посади Декана Вінницького-Східного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 серпня 2022 року.

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський скерував Вельмишановного Отця Богдана Бичка на річне навчання з подружнього та процесуального права на Факультет Канонічного Права при Папському Латеранському Університеті.

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Павла Калиновського на посаду Декана Вінницького-Східного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 серпня 2022 року на п’ятирічний термін.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Драгомерецького Валерія МІС з посади настоятеля та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Хмельницький», та уділив йому загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії у м. Могилів-Подільський та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 31 липня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Павла Островського МІС на посаду настоятеля парафії та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Хмельницький». Декрет набуває чинності з 31 липня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Олега Станіслава з обов’язків священника-помічника парафії Святої Анни у м. Бар, та священника-помічника парафій у наступних селах: Затоки, Козарівка, Мальчівці, Митки, Чемериське, Ялтушків та призначив його до праці у Київсько-Житомирську Дієцезію, для виконування посади особистого секретаря Єпископа Ординарія, на дворічний термін. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кшиштофа Анджея Бузіковського ОМІ з посади настоятеля Парафій та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Святого Йосифа Обручника Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області», «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Сутиски Тиврівського району Вінницької Області», а також з обов’язків хранителя санктуарію Святого Йосифа. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кшиштофа Бузіковського ОМІ з посади Декана Вінницького-Західного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Віталія Кащука на посаду Декана Вінницького-Західного деканату. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Аркадіуша Тадеуша Ціхлю на посаду настоятеля Парафій та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Святого Йосифа Обручника Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області», «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Сутиски Тиврівського району Вінницької Області», а також хранителем санктуарію Святого Йосифа. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Славоміра Пйотра Ставіцького ОМІ з посади священика-помічника парафії Святого Йосипа в м. Гнівані, а також у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив для Вельмишановного Отця Павла Ткачика загальну юрисдикцію до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих у парафії Пресвятої Діви Марії Ясногорської, Матері Церкви, в с. Сатанові та у філіальних парафіях. Декрет набуває чинності з 25 липня 2022 року.

Поширити новину: