Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Серед домініканських новіціїв у Польщі один брат з Харкова

20 серпня у Варшаві відбулися облачини десяти братів, які розпочали новіціат в Ордені Проповідників.

Про це пише Dominic.ua.

Один з посеред них – бр. Микита Юрченко ОР з України, а саме з Харкова. «Слава Господу за покликання бр. Микити в цей непростий для нас час та ще й з міста, яке сьогодні особливо у вогні, – пишуть брати на своїй сторінці та заохочують до молитви. – Просимо про молитву за братів на початку монашого шляху, який вони розпочинають».

З облачень, коли з молодого чоловіка урочисто знімають піджак та краватку і одягають у монаший одяг, починається новіціат, що триватиме рік. З цього моменту приймається послух, а справжнє монаше життя починається після обітів, якщо новіцій пройде всі випробування. У Варшаві брати проведуть рік новіціату, а після цього року ті, котрі витримають, продовжать свою чернечу формацію, також філософську та теологічну освіту у Кракові.

Брат Микита – це парафіянин з Харкова, що активно відвідував «Домініканську Школу Віри». «Школа Віри» – одна з найважливіших місій Ордена, це інтелектуальні зустрічі, лекції на різні теми, пов’язані з релігійними і моральними проблемами сучасності, та загадками історії. Про це розповів о. Іреней Погорельцев ОР, який також мав лекції у цій Школі.

Поширити новину: