Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Ключборг: перші обіти сестер св. Йосифа з Львівської архідієцезії

15 серпня 2022 року у домі Новіціату Згромадження Сестер Святого Йосипа в Ключборзі, у Польщі, двоє сестер з Львівської Архидієцезії – с. Ігнація Степаненко і с. Марія Мазур – склали на руки Генеральної Настоятельки Згромадження Сестри Ванди Матисік свої перші монаші обіти.

Про це пише сайт Львівської архідієцезії.

Сестра Ігнація та сестра Марія поділилися своїми враженнями: «Відтепер кожна з нас – це наречена Христа! Цю велику радість Божого покликання поділяли з нами священики, а між ними о. Войцех Буковєц – настоятель парафії у Стрию, які прибули на цю урочистість, наші рідні і сестри з України та Польщі, які як ніхто розуміли нас!»

«Господь занурив нас у незбагненну таємницю своєї милосердної Любові, – підкреслюють монахині. – І нехай нашою відповіддю буде віддання Йому усього життя і вірність Розп’ятому, якого носимо на грудях, аж до смерті! Нехай Сам Ісус буде нагородою для кожного, хто нас підтримував молитвою і духовно був з нами в цей особливий день!» Особливо ж с. Ігнація і с. Марія звертаються з проханням про молитву, щоб витримати у покликанні.

Фото зі сторінки Згромадження Сестер Святого Йосипа у мережі facebook.

Поширити новину: