Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Італійські єпископи закликають всі Церкви Італії молитися за Україну

«Ми закликаємо до сумління тих, хто несе політичну відповідальність, якнайшвидше припинити божевілля війни», – пишуть у своїй заяві члени Єпископської Конференції Італії, закликаючи всі Церкви в країні молитися за мир в Україні. Ось їхнє звернення.

Про це пише Vatican News.

Драматичні картини військових дій в Україні викликають біль і потрясають сумління. Гостро засуджуючи огидне рішення вдатися до зброї, ми висловлюємо близькість до українського народу та християнської громади країни. Кожен конфлікт несе із собою смерть і руйнування, нищить суспільну структуру і загрожує співіснуванню між націями. Пам’ять про те, що сталося на Старому Континенті в минулому столітті, повинна змусити нас відмовитися від мови ненависті та насильства, намагаючись натомість плекати приязні стосунки та прагнення миру.

Це є прагненням всього людства і це є зобов’язанням єпископів Середземномор’я, які цими днями зібралися у Флоренції на зустріч «Середземномор’я – пограниччя кордон миру» і в один голос просили змусити зброю замовкнути. Як сказав Джорджіо Ла Піра, ми покликані «використовувати метод Ісаї: перетворювати воєнні інвестиції на інвестиції в мир: перетворити бомби на плуги, військові ракети на космічні кораблі миру!».

Ми апелюємо до сумління тих, хто несе політичну відповідальність, якнайшвидше припинити божевілля війни. Одночасно, ми запрошуємо всі Церкви в Італії приєднатися до спільної молитви за мир і приєднатися до Дня посту, оголошеного Папою Франциском на Попільну середу, 2 березня.

Поширити новину: