Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Архієпископ Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку України

В американському Балтіморі відкрилася 140-а Найвища Конвенція Лицарів Колумба. Участь у ній бере і виконувач обов’язків голови Конференції єпископів України митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Звертаючись до поважного зібрання він дякував за допомогу ордену українським католикам і не тільки: «Я хочу висловити свою вдячність за всю підтримку народу України від Лицарів Колумба та за присутність ордену в нашій країні», – сказав архієпископ Мечислав Мокшицький.

Митрополит, також, привітав братів-лицарів з України з новим Національним статусом та подякував братам-лицарям з Польщі, які підтримали розвиток ордену в Україні.

«Лицарі Колумба служать прикладом того, що означає бути католицьким чоловіком, батьком, вірним та добрим громадянином. У ці перші кілька років лицарі зробили чудеса в Україні, і я знаю, що наступні роки будуть ще більш плідними. Вони служать кожного дня людям, які постраждали від війни», – зазначив архієпископ Мокшицький.

«Лицарі Колумба» – це міжнародна католицька чоловіча організація. Вона веде свою діяльність на території низки країн і нараховує майже 2 млн братів. Засадами Лицарів Колумба є: милосердя, єдність, братерство і патріотизм. Орден заснував священник о. Майкл Мак-Ґівні. У 1882 році він американському Нью Гевені згромадив групу чоловіків.

Початковою метою братства була взаємна підтримка спільноти та допомога іммігрантам-католикам з низьким рівнем прибутків. Згодом воно перетворилося на братську спільноту, яка прагнула забезпечити благодійні послуги, сприяти католицькій освіті й активно захищати католицтво в різних країнах.

Поширити новину: