Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП ВІТАЛІЙ СКОМАРОВСЬКИЙ

Ординарій Луцької дієцезії
Народився: 30 грудня 1963 року, м. Бердичів, Україна.
Іменини: 28 квітня.
Священицькі свячення: 27 травня 1990 року.
Єпископські свячення: 7 червня 2003 року.
Єпископські номінації: 7 квітня 2003 – 12 квітня 2014 – єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії; 12 квітня 2014 і по даний час – ординарій Луцької дієцезії; 31 травня 2016 – 24 червня 2017 – Апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії.
Функції у Конференції єпископату: Генеральний секретар Конференції римсько-католицьких єпископів України, Голова комісії у справах кліру..