Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП ВІТАЛІЙ КРИВИЦЬКИЙ SDB

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії
Народився: 19 серпня 1972 року, м. Одеса, Україна.
Іменини: 20 жовтня.
Священицькі свячення: 24 травня 1997 року.
Єпископські свячення: 24 червня 2017 року.
Єпископські номінації: 30 квітня 2017 і по даний час – єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії.
Функції у Конференції єпископату: Голова комісії «Церква-Держава», Голова Екуменічної комісії, Голова комісії у справах засобів масової комунікації.