Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП СТАНІСЛАВ ПАДЕВСЬКИЙ OFMCap

Єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії
Народився: 18 вересня 1932 року, с. Нова Гута, Тернопільська обл., Польща.
Дата смерті: 9 січня 2017 року, м. Седжішов, Польща.
Священицькі свячення: 24 лютого 1957 року.
Єпископські свячення: 10 червня 1995 року.
Єпископські номінації: 13 квітня 1995 – 10 жовтня 1998 – єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії; 10 жовтня 1998 – 4 травня 2002 – єпископ-помічник Львівської архідієцезії; 4 травня 2002 – 19 березня 2006 – єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії, 19 березня 2006 – 29 січня 2017 – єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії.