Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП МИКОЛА ЛУЧОК

Апостольський адміністратор Мукачівської дієцезії
Народився: 26 березня 1974 року, м. Мукачево, Україна.
Іменини: 6 грудня.
Священицькі свячення: 24 червня 2003 року.
Єпископські свячення: 10 грудня 2019 року.
Єпископські номінації: 11 листопада 2019 до 28 січня 2022 – єпископ-помічник Мукачівської дієцезії; з 28 січня 2022 – Апостольський адміністратор sede vacante ad nutum Sanctae Sedis Мукачівської дієцезії.