Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП ЕДВАРД КАВА OFMConv

Єпископ-помічник Львівської архідієцезії
Народився: 17 квітня 1978 року, м. Мостиська, Львівська обл., Україна.
Іменини: 13 жовтня.
Священицькі свячення: 1 червня 2003.
Єпископські свячення: 21 червня 2017.
Єпископські номінації: 13 травня 2017 року і по даний час – єпископ-помічник Львівської архідієцезії.
Функції у Конференції єпископату: Голова комісії у справах Чоловічих орденів та згромаджень, Голова комісії у справах Жіночих орденів та згромаджень.