Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП АНТАЛ МАЙНЕК OFM

Єпископ-емерит Мукачівської дієцезії
Народився: 18 листопада 1951 року, м. Будапешт, Угорщина.
Іменини: 13 червня.
Священицькі свячення: 17 квітня 1982 року.
Єпископські свячення: 6 січня 1996 року.
Єпископські номінації: 9 грудня 1995 – 7 жовтня 1997 – єпископ-помічник Апостольської Адміністратури Закарпаття; 7 жовтня 1997 – 27 березня 2002 – Апостольський адміністратор Закарпаття; 27 березня 2002 – 28 січня 2022 – єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії.