Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

ЄПИСКОП СТАНІСЛАВ ШИРОКОРАДЮК OFM

Єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії
Народився: 23 червня 1956 року, с. Корначівка, Хмельницької обл., Україна.
Іменини: 8 травня.
Священицькі свячення: 4 червня 1984 року.
Єпископські свячення: 6 січня 1995 року.
Єпископські номінації: 26 листопада 1994 – 12 квітня 2014 – єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії, 24 липня 2012 – 12 квітня 2014 – Апостольський адміністратор Луцької дієцезії, 12 квітня 2014 – 2 лютого 2019 – єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії, 2 лютого 2019 – 14 лютого 2020 – Апостольський адміністратор Харківсько-Запорізької дієцезії, 2 лютого 2019 – 18 лютого 2020 – єпископ-коад’ютор із спеціальними повноваженнями Одесько-Сімферопольської дієцезії, 18 лютого 2020 і по даний час – єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
Функції у Конференції єпископату: Голова комісії з питань «Карітас-Спес».