Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

АРХІЄПИСКОП МЕЧИСЛАВ МОКШИЦЬКИЙ

Митрополит Львівської архідієцезії
Народився: 29 березня 1961 року, с. Майдан Лукавецький, Польща.
Іменини: 1 січня.
Священицькі свячення: 19 вересня 1987 року.
Єпископські свячення: 29 вересня 2007 року.
Єпископські номінації: 16 липня 2007 – 21 жовтня 2008 – архієпископ-коад’ютор Львівської архідієцезії; 21 жовтня 2008 року і по даний час – архієпископ, митрополит Львівської архідієцезії.
Функції у Конференції єпископату: Виконувач обов’язків Голови Конференції єпископату РКЦ в Україні, Голова комісії у справах Віровчення.