Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Школа співу знову чекає

Конституції Ордену Проповідників показують нам образ св. Домініка, «який вдома і в дорозі, вдень і вночі невтомно звершував літургію годин і молитви, а також з великою побожністю звершував Божі тайни» (Книга Конституцій і Положень Братів Ордену Проповідників, 56). 

Тож брати-домініканці з радістю запрошують усіх охочих на другу сесію Школи літургійного співу.

Якщо ситуація дозволить провести цю Школу, ми б хотіли, щоб вона передусім сприймалось нами як молитва, можливість зустрітися з Богом і людьми, жертва Доброму Богу в намірах за мир в Україні, а також за тих, хто її захищає та віддає своє життя за нашу незалежність і свободу.

Як і раніше, ми будемо Вас інформувати про будь-які зміни, які можуть трапитися в організації школи. Всі ми зараз відчуваємо непевність пов’язану з війною, і швидкість, з якою змінюються обставини, а тому маємо ще більше довіритися Богу, в покорі розуміючи, що далеко не все можемо контролювати.

Через обмеження кількості місць заохочуємо не зволікати з реєстрацією!

Термін проведення:

з 30 вересня до 2 жовтня 2022 року

Місце:

Інститут богословських наук Непорочної Діви Марії за адресою: Хмельницька область, м. Городок, вул. М. Грушевського, 57.

Для кого ця школа:

Домініканська школа літургійного співу, що виникла за ініціативи о. Томаша Самульніка ОР, вже вдруге (і вперше від початку повномасштабної війни в Україні) відкриває двері для всіх, хто прагне пізнавати і дбати про красу Літургії, навчатися нових творів та разом їх виконувати, смакувати якісним хоровим співом і, насамперед, здобути досвід зустрічі з Господом під час Літургії.

Викладач ІІ сесії:

Павел Бембенек

Повна вартість:

1100 грн. 

Умови для участі:

потрібно заповнити цю гугл-форму та надіслати передоплату розміром 300,00 грн (картка Монобанку 4441 1144 4120 1454, Яна Трубійчук), обов’язково вказавши своє ім’я та прізвище у призначенні платежу, до 20 вересня 2022 року! 

Частина потенційних учасників внесла передоплату на попередній заїзд, відмовившись від її повернення, тому якщо хтось із таких осіб планує також взяти участь у цій сесії, йому чи їй не потрібно буде вносити передоплату ще раз. 
Підтвердження внесення передоплати необхідно надіслати за адресою skolaspiv@gmail.com, після чого Ви отримаєте підтвердження реєстрації.

За подробицями звертайтесь:

skolaspiv@gmail.com, +380980712628 – Яна Трубійчук.

Поширити новину: